Leader Day Külsheim

Leader Day je událost pořádaná především pro německé a francouzské zákazníky firmy Leader GmbH. Využili jsme pozvání a zúčastnili jsme se také.

Soustavné vzdělávání je součástí naší práce a proto vítáme příležitosti, kdy si můžeme vybavení, které nabízíme hasičům ozkoušet na vlastní kůži. Teoretické znalosti doplněné o prohlídku produktů a seznámení se s novinkami jsou každoročně součástí našeho vzdělávání u firem, které na českém a slovenském trhu zastupujeme. Upřednostňujeme však praxi, o kterou je vždy nutné tu teoretickou část. 

Leader Day je jednou z příležitostí, kde se můžeme fyzicky seznámit s kompletní nabídkou a vše otestovat i prakticky. Tentokrát se tato prezentace konala v hasičském výcvikovém středisku ve městě Külsheim nedaleko Norimberka. Společně s námi se jí zůčastnili také někteří příslušníci Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje.

Po krátkém seznámení s produkty jsme v praxi, tj. ve flash over kontejnerech vyzkoušeli nejen přetlakové ventilátory, ale také proudnice a monitory od tohoto výrobce. Zde jsme měli možnost aplikovat především pozitivní přetlakovou ventilaci a také si ozkoušet práci s proudnicemi.

klikni pro velký obrázek

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Newsletter

Zůstaňte s námi v kontaktu a odebírejte novinky, akce a slevy

Seznámil(a) jsem se s vaší Ochranou osobních údajů, týkající se zpracování mých údajů na základě zákona

Vyberte měnu

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se nyní
×

Nalezeno

Kategorie

Zboží