Taktické cvičení českých a polských hasičů

22.8.2020 proběhlo taktické cvičení profesionálních a dobrovolných hasičů z Královéhradeckého kraje a jejich kolegů z Polska. Tématem byla Likvidace lesních požárů na česko-polském pohraničí.

Součástí taktického cvičení byla také práce s různými typy proudnic a vyžití "D-programu" v praxi. Naše kolegyně si pro zúčastněné hasiče připravila malou prezentaci naši nabídkou, která byla tematicky zaměřena na likvidaci lesních požárů. K vidění bylo především vybavení od španělské firmy Vallfirest, která je specialistou na výstroj a výzbroj právě pro boj s lesními požáry. Dále jsme představili "pistolovou" proudnici Leader Flowmatic Trigger, která je svou konstrukcí a ovládáním naprosto unikátní. Velice příjemné pro nás bylo zjištění, že většina hasičů má batohy s výbavou na zdolávání lesních požárů vybaveny proudnicemi POK Debolite 150 a rozdělovači TRIPOK, které jsou navrženy jako lesní speciál.

Více informací najdete v članku na Požáry.cz: https://www.pozary.cz/clanek/233637-cesti-a-polsti-hasici-cvicili-spolecny-zasah-pri-lesnim-pozaru-zapojilo-se-devet-jednotek/

klikni pro velký obrázek

Newsletter

Zůstaňte s námi v kontaktu a odebírejte novinky, akce a slevy

Seznámil(a) jsem se s vaší Ochranou osobních údajů, týkající se zpracování mých údajů na základě zákona

Vyberte měnu

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Zaregistrovat se nyní
×

Nalezeno

Kategorie

Zboží